Mercedes-Benz V-Klasse
300d Extra Lang DC Avantgarde Edition SFEER|360CAMERA|AMG
Direct kopen, basisprijs: € 49.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 49.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 822,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz V-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300d Extra Lang DC Avantgarde Edition SFEER|360CAMERA|AMG |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 april 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 147.897 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 822,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 49.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-47-LJG |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 174 kw / 237 pk |
| Laadvermogen: | 709 kg |
| Gewicht: | 2.391 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische schuifdeur(en)
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Zij airbag(s) voor
- Zijwind assistent